Yarışma Katılım Koşulları

 
 "SORUYU BİL, 5 GÜNLÜK KİRALAMA KAZAN!" Yarışma Katılım Koşulları:

1- Bu kampanya, Let'TR Rent A Car Instagram hesabı tarafından 04.10.2006 tarih ve 26309 sayılı Resmi Gazetede yayımlanarak yürürlüğe giren "Karşılığı Nakit Olmayan Piyangolar ve Çekilişler Yönetmeliği’nin 2 inci maddesi (ç) bendince Milli Piyango İdaresi’nin izin kapsamı dışında Türkiye genelinde düzenlenmektedir.

2- 10 Ağustos 2023 – 31 Ağustos 2023  Saat 23:59 arasında @letstrcom Instagram sayfasında yarışmaya katılarak, sorulan sorunun cevabını Instagram’daki yarışma içeriğinin altındaki yoruma doğru yazan, 2 arkadaşını etiketleyen ve Instagram'da @letstrcom sayfasını takip eden kullanıcılar yarışmaya katılacaklardır. 

3- Yarışma, 10 Ağustos 2023 – 31 Ağustos 2023  Saat 23:59 arasında geçerlidir. Bu saatler dışındaki katılımlar geçersiz sayılacaktır.    

4- Yetkililerce yapılacak incelemede yarışma ana temasına uygun, dini veya siyasi amaçlara hizmet etmeyen, sakıncalı ve zararlı yayınlar içermeyen, genel ahlak kurallarına uygun olan yorumlar esas alınacaktır. 

5- Yapılan yorumlar Let'TR Rent A Car özel jürisi tarafından değerlendirilecek ve Instagram’da yapılan yarışma görselinin altındaki yoruma doğru cevabı veren, 2 arkadaşını yoruma etiketleyen ve  @letstrcom sayfasını takip edenler arasından seçilecek 1 kişiye Let'sTR Rent A Car tarafından belirlenecek binek araçla 5 günlük kiralama hediye edilecektir. 5 günlük kiralama hediyesi kazanan kişiye Let'sTR Rent A Car kiralama koşullarına göre (https://www.letstr.com/icerik/kiralama-kosullari) teslim edilecek ve 5 günlük süreç için kiralama ücreti alınmayacaktır. Yakıt, yeme-içme ve park edilecek ve konaklanacaklar yerlerle ilgili ve diğer tüm ücretler-olası trafik cezalar aracı kullananlar tarafından ödenecektir. Bu kampanya için 1 asil, 1 yedek kazanan belirlenecektir.    

6- Sonuçlar 5 Eylül 2023 tarihinde @letstrcom Instagram hesabında yayınlanacaktır.

7- Kazanan "5 günlük kiralama" hediyesini, önceden Let'sTR Rent A Car'dan randevu ve rezervasyonla, uygun olacak tarihte Let'sTR Rent A Car'ın Sakarya'daki adresinden teslim almayı ve 5 günün sonunda aynı adrese teslim etmeyi kabul etmiş sayılırlar.

8- Sonuçların yayınlandığı tarihten itibaren ilk 3 gün asil talihlinin, sonraki 3 gün yedek talihlinin başvuru süreleridir. 
Kazananlarlardan, @letstrcom hesabı aracılığıyla DM (direkt mesaj) üzerinden iletişime geçilerek 3 gün içinde ad, soyad, telefon numarası bilgilerini iletmeleri talep edecektir. İstenilen bilgileri belirlenen süreler içerisinde göndermeyen kullanıcılar haklarını kaybetmiş olurlar. Böyle bir durumda Let'sTR Rent A Car'ın herhangi bir sorumluluğu doğmaz. 

9- Tam ve doğru bilginin verilmemiş ve yarışma kriterlerinin gerçekleştirilmemiş olduğunun tespiti halinde, kampanya katılımı tamamlanmamış sayılır ve bu nedenle geçersiz kabul edilir. Böyle bir durumdaki katılımcılar herhangi bir hak iddia edemezler. Let'sTR Rent A Car katılımcıların kampanyaya katılım uygunluğunu doğrulama ve kampanyaya katıldıkları profillerini teyit etme hakkını saklı tutar. 

10-Let'sTR Rent A Car Instagram hesabı katılımcının sosyal medya hesabına ürün pazarlama bilgileri gönderme ve Let'sTR Rent A Car ile ilgili bilgi vermek amacıyla iletişime geçme hakkını saklı tutar. Katılımcılar bu hususu peşinen kabul etmiş sayılırlar. 

11- Kampanyaya katılım ücretsizdir, isteyen herkes katılabilir. Katılım için başka ticari bir koşul aranmamaktadır. 

12- Kampanyaya yurt dışından katılımda bulunanlar, ödül kazanamazlar. 

13- Kampanyaya Let'sTR Rent A Car çalışanları ile 18 yaşından küçükler katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar bile ikramiyeleri verilmez. Let'sTR Rent A Car'ın bundan dolayı herhangi bir sorumluluğu doğmaz. 

14- Kazanılan ödül değiştirilemez, devredilemez, iade edilemez veya nakde dönüştürülemez. 

15- İkramiyeye konu olan eşya ve-veya hizmetin bedeli içinde bulunan KDV+ÖTV hariç diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenir. 

16- Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz. 

17- Yarışmada çeşitli yöntemlerle haksız avantaj sağlamaya çalışan katılımcıların belirlenmesi durumunda bu katılımcı ödüle hak kazanamayacak olup, Let'sTR Rent A Car'ın yasal işlem başlatma ve varsa bundan doğan tüm zararlarının da tazminini talep etme hakkı saklıdır. 

18- Let'sTR Rent A Car yarışmaya katılım esnasında, katılımcıların kişisel bilgisayarları ve internet erişimlerinden ve her türlü teknik aksaklıklardan (İnternet hızının düşük olması, bağlantının kopması, uygun programa sahip olunmaması vb.) oluşabilecek problemlerden ve söz konusu bilgisayarlara yetkisiz erişim vb. durumlardan kaynaklanabilecek problem ve zararlardan dolayı sorumluluk kabul etmez. 

19- Kazanan kişiler, Let'sTR Rent A Car kiralama koşullarını yerine getireceklerini, isimlerinin Let'sTR Rent A Car'ın sosyal medya hesapları aracılığıyla açıklanmasını ve hediye takdiminde fotoğraflarının çekilerek sosyal medya hesapları aracılığıyla yayınlanmasını, kabul etmiş olurlar. 

20- Kampanyaya katılanlar işbu Kampanya Katılım Koşulları’nı kabul etmiş sayılırlar. Let'sTR Rent A Car'ın kampanya Katılım Koşulları’na uygun davranıp davranılmadığını dilediği şekilde değerlendirme ve denetleme hakkını saklı tutmaktadır. 

21- Kampanya kapsamında ortaya çıkan her türlü uyuşmazlıkta Let'sTR Rent A Car'ın her türlü kayıtları esas alınacaktır. 

22- Kampanyaya katılan herkes, kampanya şartlarını okuyup anlayarak peşinen kabul etmiş sayılır. Katılımcıların Kampanya şartlarına uyup uymadıklarının denetim ve değerlendirilmesi, katılımcıların beyanına dayanan bilgiler çerçevesinde, münhasıran Let'sTR Rent A Car tarafından yapılacaktır. Let'sTR Rent A Car bu koşullar ve kuralları gerektiğinde katılımcılarına önceden haber vermeksizin değiştirebilir. Koşullar ve kurallardaki değişiklikler tüm katılımcılar için bağlayıcı nitelik taşımaktadır. Bu nedenle katılımcılar, güncel koşullar ve kuralları öğrenmek için bu sayfayı düzenli olarak ziyaret etmeleri gerektiğini kabul ederler. 

23- Koşullar ve Kurallar'ın herhangi bir maddesi hukuka aykırı, hükümsüz ya da uygulanamaz olarak addedilirse söz konusu madde ayrılabilir olarak sayılacak ve geriye kalan hükümlerin geçerliliğini ve uygulanabilirliğini etkilemeyecektir.
Whatsapp Telefon