Kiralama Sürecinde


Kiralama süreniz dolmadan 48 saat önce kira sürenizi çağrı merkezimizi arayarak veya şahsen ofislerimizde uzatabilirsiniz. Uzatma fiyatı mevcut fiyat listemiz tarafından hesaplanacaktır.

Araçlarımız her kiralamanın ardından içte ve dışta tamamen temizlenir. Ne olursa olsun, araçlarımızda sigara içilmesine izin verilmemektedir ve bu kurallara uymanızı rica ediyoruz, bu nedenle araçlarımız kusursuz temiz kalacaktır ve iç kısmı hoş bir koku alacaktır.

Kiraladığınız araçta teknik bir sorun var ise çağrı merkezimiz ile mutlaka iletişime geçmenizi rica ederiz. Bunun dışında ofisimizle iletişime geçerek kiraladığınız araç grubunda uygunluk var ise araç değişimi yapabilirsiniz.

Güvencelerin geçerli olabilmesi için öncelikle aracın kira sözleşmesinde belirtilen koşullara aykırı kullanılmaması (aracın alkollü, uyuşturucu etkisi altında veya hız sınırı dışında kullanılmaması, sözleşmede yer almayan bir sürücünün kullanmaması vd.) gerekmektedir. Kaza ve çalınma halinde kiralama ofisine veya çağrı merkezi telefonlarına haber verilmesi gerekmektedir.

Whatsapp Telefon